مقایسه محصولات

طریقه نصب هود آشپزخانه

نصب دستگاه باید توسط نماینده شرکت و یا افراد ذیصلاح صورت پذیرد.

هود های کلاسیک زیر کابینتی: برای نصب این هودها ابتدا قاب فیلتر را از هود جدا نموده و با قرار دادن هود روی کابینت علامت گذاری محل پیچ ها و جای لوله خروجی و برش محل خروجی خود را به کمک 2 عددپیچ و رولپلاک و با رعایت فاصله ایمنی به کابینت متصل کنید.

هودهای شومینه کلاسیک و مدرن: این دسته از هودها توسط دو عدد پیچ و با رعایت تقارن و فاصله حداقل ۶۵ سانتی متر از سطح اجاق به دیوار نصب می شوند.

هودهای با نصب عمودی: به صورت ۴۵ درجه و با رعایت فاصله حداقل ۵۵ سانتیمتری از اجاق نصب می شوند به این صورت قلابی که به این منظور در بسته بندی قرار دارد با رعایت فاصله مساوی از طرفین و رعایت فاصله از سطح اجاق توسط دو عدد پیچ و رولپلاک به دیوار نصب می شود و قلاب هایی که پشت هود تعبیه شده در زبانه قلابی که به دیوار نصب شده جای می گیرند.

هودهای جزیره‌ای: در هود های مدل جزیره ای قطعه سقفی که در بسته بندی وجود دارد توسط چهار عدد پیچ سقفی رول بولت به سقف متصل می شود و سپس پایه آویز بیرونی توسط ۴ عدد پیچ سرخزینه به قطعه سقفی متصل شده پایه آویز داخلی توسط چهار عدد پیچ و مهره به محصول متصل می‌شود.

هشدار درهودهای مدل جزیره قبل از اقدام برای خرید و نصب مطمئن شویدکه سقف از زیرسازی مناسب جهت این منظور برخوردار است.

هود مخفی نصب توسط برش روی کابینت صورت می گیرد ابعاد برش برای موتورهای دو پروانه ۲۶۰ میلی متر در  ۶۷۵ میلی متر و برای موتورهای تک پروانه ۲۵۵ میلیمتر در ۶۷۰ میلیمتر است.