مقایسه محصولات

انواع بهترین شیرالات و معرفی برندهای ایرانی برای خرید شیرالات

انواع بهترین شیرالات و معرفی برندهای ایرانی برای خرید شیرالات
اگر قصد خرید یا تعویض شیرالات را دارید بهتر است قبل از آن، این مقاله را بخوانید تا در انتخاب شیر مورد نظر بهترین انتخاب را داشته باشید.


شیرآلات مدرنشیرالات مدرن ظاهری شیک و جدید دارند و آنچه به صورت ساده در گذشته مشاهده میکردیم در این شیرالات دیده نمیشود و از یک نسل دیگر و جدیدتر است. مخصوصا شیرالات سرویس بهداشتی و حمام که برای افراد خوش سلیقه بسیار اهمیت دارد.


شیرالات با جنس آلیاژ برنجی و مسی :


شیر برنجی یکی از انواع بهترین جنس برای استفاده در حمام و سرویس بهداشتی می باشد که به زیبایی این اماکن دو چندان می افزاید و خاصیت ضد میکروبی دارند و به راحتی نیز تمیز می شوند. البته باید توجه کرد که به هیچ وجه با مواد اسیدی این شیرالات را تمیز نکنیم.

شیر مسی نیز با ترکیب سنگها مخصوصا سنگ مرمر بسیار زیبا دیده می شود و در کل باعث زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام و همچنین آشپزخانه و روشویی می شود. ویژگی مهم این شیرالات این است که به آسانی تمیز میشوند. در نگهداری از این شیرالات دقت بالایی داشته باشید چون الان خیلی قیمت آنها بالا رفته است.

شیرالات با جنس آلیاژ چدن


این شیرالات از جنس آلیاژ چدن می باشد که برای بهبود عملکرد چدن به آن اضافه شده است.

برخی از خواص ویژه چدن ها
فشرده سازی قوی
قابلیت سیال شدن زیاد
کم بودن میزان انقباض در زمان انجماد و سرد شدن
جذب ارتعاش خوب
مقاومت خوب سایش
عدم حساسیت در برابر شیارهای سطحی
در انعطاف پذیری کم و کشش و خمش ضعیف است


انواع شیرالات مناسب و معرفی برندهای ایرانی برای خرید شیرالات

2


برندهای ایرانی معروف در زمینه شیرالات


شیرآلات قهرمان : این شرکت دارای ده ها سال سابقه در زمینه تولید ، پخش و فروش شیرالات بهداشتی می باشد. محصولات این شرکت بین دو تا پنج سال گارانتی دارند

شیرآلات راسان : شیرآلات راسان تولید محصولات خود را در سال ۱۳۷۶ آغاز کرده و همه محصولات آن ۵ سال گارانتی دارند.

شیرآلات KWC : دفتر مرکزی این شرکت در کشور سوئیس می باشد و نمایندگانی در کشورهای ایران (نمایندگی این شرکت در خاورمیانه)، آمریکا ، آلمان ، ایتالیا و چند کشور دیگر دارد.

شیرآلات شایان : شرکت شایان دارای ۳۰ سال سابقه مفید در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی است.

شیرالات ادرینا : یکی از معدود شرکتهایی است که مراحل تولید از صفر تا 100 شیرالات در این کارخانه تولید می شود. کیفیت بالا، گارانتی تعویض 5 ساله ، ارج نهادن به مشتریان، تولید بر اساس استانداردهای بین المللی از ویژگی های این شرکت می باشد.


شیرآلات قهرمان (1) شیر آشپزخانه (3) شیرآلات اهرمی (1) شیر روشویی (1) شیرآلات ظرفشویی (2) شیر ظرفشویی قهرمان (1) شیر آشپزخانه قهرمان (1) شیرآلات ایرانی (1) شیرآلات ادرینا (1) محصولات ادرینا (1) شیر ظرفشویی ادرینا (1) شیرآلات آشپزخانه ادرینا (1) شیرالات بهداشتی ادرینا (1) شیرآلات اهرمی ادرینا (1) شیرآلات kwc (1) شیرآلات بهداشتی Kwc (1) بهترین شیرآلات ایرانی (1) سایت شیرآلات kwc (1) کاتالوگ شیرآلات kwc (1) خدمات پس از فروش شیرآلات kwc (1) محصولات kwc (1) شیرآلات ساختمانی kwc (1) خرید اینترنتی شیرآلات kwc (1) قیمت شیرآلات kwc (1) شیر روشویی kwc (1) نمایندگی فروش شیرآلات kwc در تهران (1) شیرآلات دستشویی (1) شیرآلات ساختمانی (1) بهترین مارک شیرآلات ایرانی (1) انواع شیرالات (1) خرید شیرآلات (1) بهترین مارک شیرآلات (1) بهترین مارک شیرآلات بهداشتی (1) تولید شیرآلات بهداشتی (1) بهترین شیرآلات بهداشتی (1) تولید کننده شیرآلات (1) انواع شیرآلات ادرینا (1) بورس شیرآلات تهران (1) بورس شیرآلات تبریز (1)